Optik Modül- SFP

Göster:
Sırala:

PFT3910 Optik Modül- SFP

SFP Optik Modül 155M, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃ ,  4 ve 8 switchler için..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00

PFT3920 Optik Modül- SFP

SFP Optik Modül 155M, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃     4 ve 8 PoE switchler için..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00

PFT3960 Optik Modül- SFP

SFP Optik Modül 1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃  ,   16 ve 24 Kanal switchler için..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00

PFT3970 Optik Modül- SFP

SFP Optik Modül 1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃ ,  16 ve 24 Kanal switchler için..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00